Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

posudkove rizení

Autor pazderka petr
Předmět posudkove rizení
Dotaz

Dobry den mel bych dotaz ohledne posudkoveho rizení.

Dnes mi byla dorucena pozvanka kde se mam dostavit k posudkovemu rizeni pro podani namitky proti rozhodnuti CSSZ,pro prezkoumani zdravotniho stavu,,jelikoz sem po dvou dalsich operacich tak mi nejspis doktor potvrdi ze se krizeni nemohu ze zdravotnich duvodu dostavit a at rozhodnou v me nepritomnosti,

Proto se vas chci zeptat jestli si mislite zda je lepsi se k posudkovemu rizeni dostavit nebo zda rozhodnout v me nepritomnosti,,

dekuji Pazderka

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pazderko,

pokud je to možné, doporučuji Vám, abyste se na jednání LPK dostavil. Samozřejmě, že LPK rozhodne i bez Vaší přítomnosti.

S pozdravem Václav Krása