Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

posudkova

Autor
Předmět posudkova
Dotaz

Dobry denChci se zeptat,jak postupovat,kdyz mi posudkovy lekar nechce prodlouzit podpurci dobu,ikdyz mi odborny lekar napsal,ze vzhledem na MR mi ma byt podpurci doba prodlouzena.Mam nastoupit do prace,ikdyz tam nevydrzim kvuli bolestem.Jsem po operaci bederni patere a pracuji jako prodavacka Obvodni lekarka mi chce ukoncit neschopenku a me ceka dalsi vysetreni na NCH a konzultace s neurogirurgem...dekuji za odpoved

Odpověd na dotaz:

Vážená paní,

máte dvě možnosti, buď změnit svého praktického lékaře a nebo se obrátit na OSSZ a požádat o prodloužení podpůrčí doby vzhledem ke stanovisku odborného lékaře.

S pozdravem Václav Krása