Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

posudek o invaliditě II

Autor Teddy
Předmět posudek o invaliditě II
Dotaz K předchozímu dotazu: Bohužel, Rozhodnutí již mám, u posudkové komise mi bylo sděleno, že námitku můžu podat až k Rozhodnutí, k Posudku nic. Záležitosti ohledně zkopírování údajů ze starého posudku jsem zjistil až nyní,kdy zvažuji námitku. Chtěl jsem se tedy ještě zeptat, zda by námitka měla šanci na úspěch(byl mi snížen ID) a které datum je platné při podání námitky(dat.podání na poštu)? Rozhodnutí jsem vyzvedl na poště 6.5.2019, tedy jestli mám ještě šanci. Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Teddy,

od 6. 5. máte 30 dní na podání námitky. Ozval jste se příliš pozdě. Doporučuji, abyste zítra napsal, že podáváte námitku proti rozhodnutí č...s tím, že posuzující orgán nevzal v úvahu všechny okolnosti Vašeho zdravotního stavu a vycházel ze starší dokumentace, která neodpovídá současnému zdravotnímu stavu. Námitku musíte podat přes OSSZ, která vydala rozhodnutí a adresovat na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Pokud máte možnost odnést námitku na podatelnu  OSSZ a nechat si potvrdit kopii, případně pošlete doporučeným dopisem. 

S pozdravem Václav Krása

 

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.