Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

posudek o invaliditě

Autor Petr
Předmět posudek o invaliditě
Dotaz Dobrý den. Již delší dobu mám přiznaný invalidní důchod třetího stupně. Při pravidelném posuzování zdravotního stavu jsem měl v posudkovém zhodnocení pokaždé uvedenou poznámku o termínu příští LPK. Nyní jsem však obdržel posudek o invaliditě bez poznámky o termínu příští kontroly. Při zhotovování těchto posudků nastala nějaká změna nebo to mám brát tak, že se u mne od dalších LPK upustilo? Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

myslím si, že již nebudete pravidelně zván na kontrolu Vašeho zdravotního stavu. To však neznamená, že již kontrola nebude. Posudkový orgán má právo kdykoliv provést kontrolu zdravotního stavu.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.