Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

posudek o invaliditě

Autor jana
Předmět posudek o invaliditě
Dotaz Dobry den,mam k Vám prosim dotaz: jsem 6 let v čid 1 stupně,byla jsem 3 x u komise a to jsem vždy věděla kdy pujdu nebot tam bylo uvedeno datum. Jenže nyni jsem u komise byla a nikde v posudku neni psano kdy je dalši kontrola. Napišu vam zněni jestli to neni třeba nějak vtom. Je invalidni dle paragrafu 39 odst. 1 zakona č.155/1995 Sb.ve zněni pozdějšich předpisu. Jde nadale o invaliditu 1 stupně dle paragrafu 39 odst.2 pism. a)cit.zakona. Děkuji mnohokrat za zodpovězeni a přeji přijemne prožití vánočnich svatku

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jano,

vůbec nic se neděje. Datum další kontroly nemusí být stanoveno. Úřad může sám rozhodnout o další kontrole z moci úřední.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, 

rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se změnou zákona o loteriích, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.