Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

posudek neurologie

Autor werner r
Předmět posudek neurologie
Dotaz dobrý den, pane Krása jsem v inv duchudu 2 stuppně revmatická seropozitivní polyartritida 3 b,cca 18 let trvající tato nemoc . prosím co znamená od mého neurologa, dopor:viz propouštěcí zprávu z neurologie,z neorolog hlediska pac není schopen soustavné výdělečné činnosti ---------------------------------------------------------------- jsem již skoro rok v prac neschopnosti,jinak pracuji jako řidič malého dod vozu,toho to roku v dubnu již to bude rok,již se bojím nastoupit do mého zaměstnání že tuto práci nebudu zvládat,mám si požádat dle vašeho názoru o plný inv duchod jemi 61 let, děkuji předem za váš názor k tomuto tématu,werner

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Wernere,

pokud jste rok v pracovní neschopnosti, tak se domnívám, že byste si měl požádat o ID III. stupně. Dále Vám doporučuji, abyste hned po dovršení věku na přiznání starobního důchodu si o něj požádal, protože výpočet starobního důchodu je výhodnější. Určitě si nežádejte o předčasný starobní důchod. Pokud Vám bude ukončena PN musíte se okamžitě přihlásit na ÚP jako uchazeč o zamněstnání, abyste neměl dluh na zdravotním pojištění a byla Vám doba počítána do nároku na starobní důchod.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vclavkrasa.cz. Děkuji.