Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Posudek bez data platnosti

Autor Petr
Předmět Posudek bez data platnosti
Dotaz

Dobry den,

 

dnes dostala moje zena posudek o invalidite, kde ji i nadale nechali 3. stupen, ale nikde nevidim datum do kdy důchod plati, ani nikde neni napsano Neomezene....tak nevim do kdy posudek plati. Jak se toto da brat? Dekuji Petr

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

touto otázkou bych se vůbec nezabýval. Je možné, že Vaše paní už nepůjde nikdy na kontrolu, ale je také možné, že za rok nebo za dva kontrolu bude mít. ID nemusí mít stanoven dobu platnosti, protože i, pokud je stanovena, tak může LPS provést kontrolu zdravotního stavu, a to buď ze svého podnětu nebo z venčí.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji