Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Posouzení ID

Autor Milan
Předmět Posouzení ID
Dotaz Srdečně Vás zdravím pane Krása, dnes jsem obdržel posudek o invaliditě, kde mimo jiné je uvedeno " vzhledem k časovému odstupu od provedených operací nestanovuji KLP " . Jsem po opakovyných operacích krční páteře, bederní páteře, TEP kolene, reop. TEP . ID mám od roku 2010 a nikdy jsem se s touto větou nesetkal. Mohu Vás prosím požádat o vyjádření co ta věta znamená ? Moc Děkuji. S pozdravem, Mila Š.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Milane,

věta, o které se zmiňujete, znamená, že byste už neměl být zván na pravidelné kontroly Vašeho zdravotního stavu. Že Váš stav je stabilizovaný a je zbytečné Vás zvát ještě na kontrolu. To však neznamená, že kontrolní orgán Vás občas nemůže pozvat na přezkoumání zdravotního stavu.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji