Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

posouzení

Autor Tomáš
Předmět posouzení
Dotaz

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na Váš názor. Ze všech stran slyším o odebírání invalidních důchodů. Je možné, abych přišel o in. duchod? Mám ulcerozní kolitídu a jsem po totální kolektomii s J pauchem.Chodím 10 -15 x na záchod, musim se neustale sprchovat a dodrzovat dietu .

děkuji za Váš názor

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Tomáši,

opravdu se zpřísnily podmínky při posuzování míry invalidity. Nedokáži však odhadnou na kolik by Vás toto zpřísnění mohlo postihnout. Domnívám se, že ve vašem případě je nebezpečí odebrání ID velmi malé.

S pozdravem Václav Krása