Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

poptavka

Autor Žaneta Muroňová
Předmět poptavka
Dotaz

Dobrý den,dneska jsem byla na kontrole po rehabilitaci tam mi zdělily že mamkyfoskoliose a rovněž meně vhodná prace v dolohodobém předklonu a zvedani těžkých břemen..Moc jsem tomu nerozuměla co to vlastně je.zda si žadat o duchot nebo co mam dal dělat.Rehabilitace jsem měla 3 měsice  nepomahaly ještě mi daly bazen 5x ale,ale když nepomohla elektrolečba tak pochybuji že pomuže bazen.mam doporučene od lekaře celoživotni cvičeni.Děkuji za odpověď Muroňová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Muroňová,

nedokáži Vám v této věci poradit. O důchod požádat samozřejmě můžete.

S pozdravem Václav Krása