Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

podmínky pro ID

Autor Stanislav
Předmět podmínky pro ID
Dotaz

Dobrý den,

prosím Vás pane doktore,kdybych chtěl žádat o ID s artrozou kyčle a kolene bude se posuzovat můj zdr.stav z každého kloubu jednotlivě nebo dohromady?Děkuji.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Stanislave,

nejprve malé upřesnění, nejsem žádný doktor. Při přiznávání PID hraje rozhodující úlohu diagnoza, ale samozřejmě, že se posuzuje i rozsah zdravotního postižení. Není to tak, že by se procenta sčítala za každý kloub zvlášť, ale k rozsahu zdravotního postižení se samozřejmě přihlíží.

Přeji vše dobré v roce 2010

Václav Krása