Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Podekovani

Autor eva
Předmět Podekovani
Dotaz

Dobry den .Pane doktore dekuji vam za odpoved ktera me prekvapila!Den zaniku invalididti je 26.08.2011. Tak to znamena ze muzu po datumu rozhodnuti  odebrani CID  ze dne datumu po pul roce pozadat znovu?Ze muj zdravotni stav se zhorsil k operacnimu zakroku k tery nebraly v potaz i pres me nove zdravotni dokumentaci i pres me namitkove odvolani ze jse muj zdravotni stav zhorsil ! Chci se vas opet zeptat ! Takze to pro me znamena ze muzu po datumu odebrani CID  i pred mou operaci coz bude pul roku pred operaci zadat znovu tedy znovu o ID_

?

 

 

 

 

§__ooO  

n

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Evo,

hned upozorňuji, že nejsem doktor. Už jednou jsem Vám psdal, že po půl roce můžete požádat o ID znovu.

S pozdravem Václav Krása