Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

podani žaloby proti rozhodnuti namitky čssz

Autor Helena Kaštovska
Předmět podani žaloby proti rozhodnuti namitky čssz
Dotaz prosim kde najdu formulař pro žalobu na čssz již tři roky se lečim s nadorovym onemocněnim pravé nohy jde zatim o nezhoubné nadory ktere se mi opakovaně vytvařeji na nartu a kotniku pravé nohy mam za sebou už 4 operace chodim o holich a neustalymi zakroky mam už nehybnost prstu a kotniku lečim se ve Fakultni nemocnici Olomouc a po posledni operaci mi lekař sdělil že trpim vzacnym onemocněnim ktere ma i se mnou na světě 32 lidi jde o stale se tvořici nadory v jednom mistě ktere prorustaji do kosti ašlach proto je snad jedine řešeni odstranit končetinu jelikož mi nadory prorostly hluboko a nejdou zcela odstranit takže pořad se budu potykat s operacemi naslednoulečbou a rehabilitacemi takže nejsem schopna pracovat když jsem si požadala o navyšeni ID z prvniho stupně na vyšši tak mi to bylo zamitnuto i po podani namitky kde mi pani doktorka řekla tak se sudte zhoubny nador nemate a vubec nebrala v potaz tuto skutečnost co tu uvadim pry na to nema tabulku prosim jestli mi mužete pomoc v poslani nebo sepsani žaloby na čssz budu vam moc vděčna

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kaštovská,

k podání správní žaloby nepotřebujete žádný formulář. Stačí, když se obrátíte na Krajský soud a do podatelny či doporučeným dopisem zašlete dopis, který bude nadepsán správní žaloba. Uvedet, že podáváte správní žalobu ve věci Vašeho ID a nebylo Vám vyhověno v námitce. Uvedete číslo rozhodnutí o zamítnutí námitky, případně jej okopírujete a dáte do přílohy. Dále uveďte, že Váš zdravotní stav neodpovídá stupni ID a proto podáváte žalobu. Dále uvedete Vaše nacionále. U této žaloby se neplatí žádné poplatky a nemusí Vás zastupovat advokát.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji