Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Podaní žaloby na lekáře

Autor Toflová Dagmar
Předmět Podaní žaloby na lekáře
Dotaz

Dobrý den mam jedno dylema.Posudkový lékař mi do správy na zamitnuti  ID napsal toto Zdravotní stav je stabilizovaný,obtíže účastnice řízení nejsou tak závažna,jak uvádí.Podle mého minění ně tento lékař nazval nepřimo Simulantem a lhářem. Mohu tohoto lékáře žalovat za pomluvu.Děkují za odpověd Toflová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Toflová,

myslím si, že žalovat někoho pro pomluvu není ten správný způsob jak dosáhnout nápravy. Doporučuji Vám podat námitku a pokud byste neuspěla, můžete se obrátit se správní žalobou na Krajský soud.

S pozdravem Václav Krása