Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

podání odvolání proti rozhodnutí posudkové komise

Autor Monika Prchalová
Předmět podání odvolání proti rozhodnutí posudkové komise
Dotaz Dobrý den,můžu se zeptat je tady někde nějaký formulář na podání odvolání proti rozhodnutí posudkové komise.Byl mi odebrán částečný invalidní důchod, i když ve zprávě od lékaře bylo napsano stav trvalý,zhoršení,na dotaz posudkové¨lékařky,proč mi ho tedy berou mi bylo řečeno,že můj zdravotní stav byl špatně posouzen,důchod jsem brala 7 let.DĚKUJI

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Prchalová,

žádný formulář na podání námitky proti odebrání ČID není. Se sepsáním námitky Vám může pomoci poradna NRZP ČR, poradnanrzp@nrzp.cz, tel.: 266 753 427. Na podání námitky máte 30 dní.

S pozdravem Václav Krása