Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

podání námitky

Autor Dana
Předmět podání námitky
Dotaz

Dobrý den,

byl mi odebrán ČID podala jsem námitku proti rozhodnutí. Chtěla by jsem se zeptat, zda proběhne opět posudková komise a nebo mi přijde rozhodnutí poštou?

V případě nové komise bude můj zrdavotní stav prošetřovat stejný lékař a nebo to přebírá někdo jiný ?

Děkuji moc za odpověď

Hezký den

Dana T.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dano,

při námitkovém řízení se posuzuje především soulad rozhodnutí s právními předpisy. To znamená, že u námitkového řízení nemusíte být vůbec pozvána k posouzení zdravotního stavu.  Bylo by dobré, kdybyste k námitkovému řízení dodala nějaké nové zdravotní zprávy, které by mohly dokumentovat, že posouzení nezahrnulo všechny aspekty Vašeho zdravotního stavu.

S pozdravem Václav Krása