Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

plný invalidní důchod

Autor Monika Havlíčková
Předmět plný invalidní důchod
Dotaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý den mám ČID před 3týdny mi lékař oznámil,že mám zhoubný nádor prsu.Začínám doházet na chemoterapii pak bude následovat operace dále ozařování a další léčba.Chtěla jsem se Vás zeptat zda mám nárok na PID.Děkuji Vám moc za Vaši odpověď s pozdeavem Havlíčková

 

 

 

 

 

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Havlíčková,

doporučuji Vám, požádat si o plný invalidní důchod. Pouze Vás musím upozornit, že tento důchod Vám bude pravdpodobně opět odebrán jakmile se vyléčíte. Tyto důchody jsou poskytovány pouze na dobu léčby.

S pozdravem.

Václav Krása