Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

plny invalidní duchod

Autor lenka
Předmět plny invalidní duchod
Dotaz

dobry den pane KRASO CHTELA BYCH SE ZEPTAT CO MÁM DĚLAT KDYŽ MÉMU MANŽELOVI BYL PŘIZNAN INVALIDNÍ DUCHOD TŘETÍHO STUPNĚ UŽ V LONI  K 18.1.2010 A DO DNEŠNÍ DOBY MU NEBYLA VYPLACENA ANI KORUNA,MAME TŘI DĚTI A NEMAM JE Z ČEHO ŽIVIT.MUJ MUŽ JE VIETNAMSKEHO PUVODU ALE  Z ČESKYM OPČANSTVÍM.KDYŽ ZAVOLAM DO PRAHY SLIBUJÍ MI NEUSTALE ŽEMU TO BUDE ZAPLACENO ALE ŽE JE PŘED NÍM JEŠTĚ 80000 ČEKAJÍCICH NA VYŘÍZENÍ VYPLATY DUCHODU.PŘIPADAMI ŽE SI MYSLÍ ŽE KDYŽ JE VIETNAMEC ŽE MAME PLNO PENĚZ ALE BOHUŽEL NENÍ TO TAK.PORADTE MI KAM SE OBRATIT UŽ SI NEVÍM RADY MOC DĚKUJI.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lenko,

prosím, pošlete mi na adresu v.krasa@nrzp.cz bližší informace manžela a jeho nacionále, případně naskenované rozhodnutí o přiznání ID. Pošlu to hned na MPSV, aby s tím něco udělali.

S pozdravem Václav Krása