Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Plný invalidní důchod.

Autor Václav
Předmět Plný invalidní důchod.
Dotaz Dobrý den . Dotaz.Požádal jsem o plný invalidní důchod, můžu požádat o uznaní zpětně plného invalidního důchodu a doplacení , moje nemoc trvá už deset let CHOPN mám provedenou transplantaci obou plic. Děkuji. Přejí Krásný den.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Václave,

je možné uplatnit pouze tři roky zpět při přiznání ID. 

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.