Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

PID 2. na PID 3. stupne

Autor karel
Předmět PID 2. na PID 3. stupne
Dotaz Dobrý den,chtěl bych poradit.Jsem od roku 2010 uznán z PID 3.stupně na PID 2.stupně.Letos v srpnu mi končí 3.stupen,jsem na uřadu práce a momentálně nemohu sehnat práci.Mám po operací bederní páteře a těžkou poruchu zevních stabilizátorů L páteře PRODISC a hrudní kyfosa.PID 3.stupně jsem měl pět let do roku 2010.Mám dotaz, můžu letos v květnu požádat o proskoumání mého zdravotního stavu a vrácení PID 3. stupně.Děkují za odpověď.Karel

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Karle,

samozřejmě, že můžete podat žádost o přiznání PID III. stupně, to znamená, že můžeteb žádat přezkum vašeho zdravotního stavu.

S pozdravem Václav Krása