Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

PID

Autor Lucie
Předmět PID
Dotaz Dobrý večer,Pane doktore,12let se léčím s výhřezem meziobratlových plotének,jsem již po dvou operacích, ted mám jít opět na dvě operace...zajímalo by mně zda budu mít nárok na PID?Jsem v 1stupni ID,a před druhou operací mi Paní doktorka u posudkové komise řekla že mám nárok na PID hned po operaci že je to ze zákona,mně by zajímalo jestli se i toto změnilo nebo můžu počítat s tím samým.Předem moc děkuji za odpověd s pozdravem Lucie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lucie,

nejsem doktor. K žádné změně ve věci posuzování nároku na ID nedošlo. proto Vám doporučuji požádat o PID.

S pozdravem Václav Krása