Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

PID

Autor ROBERT
Předmět PID
Dotaz

DOBRÝ DEN.MÁM PID PODLE PÍSMENA a.1/ZAJÍMALO BY MĚ ,CO TO ZNAMENÁ V MÉM PŘÍPADĚ VELMI OMEZENÁ VÝDĚLEČNÁ ČINNOST-KOLIK HODIN SE MŮŽE PRACOVAT  NEBO JESTLI JE TO OMEZENO FINANČNĚ.2/CO JE SMLOUVA DPP.3/  JESTLI ÚŘAD PRÁCE DOVOLUJE S PID PROJÍT NĚJAKÝM KURZEM A ZDA NA TO MÁME VŮBEC NÁROK.PŘEJI PĚKNÝ ZBYTEK DNE.DĚKUJI ROBERT

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Roberte,

vzhledem k obsáhlosti Vašeho dotazu a chybějícím údajům pro bližší informace o Vašem případu se prosím obraťe přímo na bezplatnou právní poradnu NRZP ČR, e-mail: poradna@nrzp.cz nebo telefonicky : 266 753 427.

 

Děkuji za pochopení.

S pozdravem.

Václav Krása