Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

páteř a ČID

Autor Karel
Předmět páteř a ČID
Dotaz Dobrý den.Od r.2000 jsem pobíral ČID pro onemocnění plotének v bederní oblasti.V r.2009 mě byl odebrán pro zklidněný stav a letos 4.ledna jsem podstoupil operaci krční páteře C5-6-7 s náhradani CESPACE.Po operaci se mi vrátily bolesti do PHK a levou od krku po loket mám necitlivou ( jako z gumy)V pracovní neschopnosti jsem od 20.9.2011.Myslíte že bych si mohl opět zažádat o ČID? Jsem bývalý kuchař,tuto práci mi zakázali vykonávat takže jsem skončil na vrátni.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Karle,

domnívám se, že určitě byste si měl zažádat opět o ČID.

S pozdravem Václav Krása