Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

páteř

Autor Karel
Předmět páteř
Dotaz Dobrý den. Bylo mi na CT zjištěno toto:Th3-12¨spondylosis cef.výraznější osteofyty přemosťující "polevového" vzhledu akcentace Th kyphosy s níže posazeným vrcholkem.Výraznější deformat.spondylosa a arthrosa kostotransvers zkl.v rozsahu Th4-12 oboustanně. Bylo mi řečeno že operovat to nelze.Trpím bolestmi,chodím na kapačky ale bez výsledku. Myslíte že bych uspěl při žádosti o invalidní důchod? V roce 2012 jsem byl na operaci s krční páteří C5,6. Po operaci omezené otáčení hlavou,brnění až zmrtvění HK. Nezabírají ani léky.Již jsem si jednou žádal ale byl jsem uvědoměn že jsem zdravý a jako takový se můžu vrátit do plného pracovního procesu.Jako bývalý vedoucí posunu mi paní posudková doktorka řekla že pod vagon se klidně ohnu,jen to překonat.Pracuji již pár let jako vrátný.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Karle,

nejsem posudkovým lékařem, a tudíž Vám nemohu na vaši otázku odpovědět. Pokud však pracujete a nejste v dlouhodobé pracovní neschopnosti, tak se obávám, že byster nemusel se žádostí o ID uspět. Samozřejmě však můřžete zkusit podat žádost.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji