Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Osteotomie

Autor renata
Předmět Osteotomie
Dotaz

Dobrý den,již rok jsem v pracovní neschopnosti,mám problémy s rukou-nestabilita zápěstí a ulna plus varianta,čeká mě operace na krácení ulny,po roce mi vyndají šrouby.Myslíte,že si mohu žádat o invalidní důchod a jaký? Pracuji jako dělník ve skladu což je teď nemožné,stěží si umyju nádobí.Děkuji velice za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Renato,

můžete požádat o ID, ale nejsen si jistý výsledkem. Bude záležet na výsledku operace a rozsah ztráty schopností Vaší ruky. Přesto byste to mohla zkusit. Žádost se podává na OSSZ.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz