Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odvolani proti rozhodnuti ossz

Autor Pavel
Předmět odvolani proti rozhodnuti ossz
Dotaz Dobry den pane Krasa reaguju z dovolenim ještě na vasi zpravu podpurci dobu jiz budu mit nejspíše vyčerpanou jak si tedy mam počínat když mi byla pracovni neschopnost ukoncena lze zažádat i tak o invalidni duchod nebo lze jen v pracovni neschopnosti ? dekuji z pozdravem Válek

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pavle,

o invalidní důchod můžete žádat i v době, kdy nejste v pracovní neschopnosti. Znovu Vás upozorňuji, abyste byl v evidenci ÚP jako uchazeč o zaměstnání, aby Vám nevznikl nedoplatek na zdravotním pojištění, což je problém. 

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji