Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Odvolání proti posudku o invaliditě

Autor Helena
Předmět Odvolání proti posudku o invaliditě
Dotaz

 

Dobrý den,

 13let jsem pobírala invalidnídůchod 3.stupně pro M.Crohn-typupancolitis resp.levostraná kolitidaa ementnědeliriativní stav po léčbě kortikoidy v trvalé léčbě  natidepresivy i neuroleptiky. Nyní podle posudku je stav stacionárně stabilizován dokladované funkční postižení posouzeno jako hraniční pro trvání invalidity 1.stupně. Pravidelně chodím k lékaři,beru léky. Míra poklesu pracovní schopnosti je 35 %. Mám podat odvolání? Díky za odpověd.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Heleno,

doporučuji Vám, abyste se odvolala, a to prostřednictvím OSSZ k ČSSZ.

S pozdravem Václav Krása