Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odvolani proti odebratí castečneho duchodu

Autor Iveta Babicova
Předmět odvolani proti odebratí castečneho duchodu
Dotaz

Dobry den,mam k vam velkou prosbu.V roku 2014 jsem prodelala dve operace patere..byl mi priznan castecni duchod,ten jsem mela necele dva roky,,,ted pri kontrole u posudkoveho lekare my byl odebran s tim ,že vzhledem k tomu že nenastali žadne horší zmeny,mi byl odebran..jak mam postupovat a odvolat se ...dekuji Babicova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Babicová,

do 30 dnů od doručení rozhodnutí o odebrání ID musíte podat námitku, která se podává prostřednictvím OSSZ, který vydal rozhodnutí a adresuje se na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Do námitky stačí napsat, že nesouhlasíte s odebráním ID, protože Váš zdravotní stav Vám neumožňuje normálně pracovat a způsobuje Vám vážná omezení pracovních aktivit.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji