Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odvolání.

Autor Karel Killar
Předmět odvolání.
Dotaz Dobrý den.Po operaci krční páteře C5-6-7 s implantáty CESPACE jsem byl u posudkové komise kde mi zamítli jakýkoliv důchod s vysvětlením,cituji:Jedná se o dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav ve smyslu ustanovení par.26 zákona 155/1995 Z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu poklesla pracovní schopnost pouze o 20%.Po operaci mě zůstaly bolesti v PHK.Od roku 1995 mám problémy i s bederní páteří na což jsem pobíral do r.2008 ČID. Ale podle našich lékařů jsem zcela zdráv.Asi nejsem ten pravý na invalidní důchod.Pracuji jako noční vrátný za 7000 hrubého,protože nikdo jiný mě nezaměstná.Jsem bývalý vedoucí posunu.Mám se odvolat proti tomuto rozhodnutí nebo jak pokračovat dále. Nevím jestli to bude mít nějaký efekt neboť jsem z Bruntálu a tady jsou tyto postupy LPK zcela normální.Děkuji za váš čas a odpověď.Killar Karel Chron. VAS Cpá,st.p.EHD C5-6-7 s implantací CESPACE 4.1.2012,operace s efektem,přetrvává CB sy L. dx. bez radikul.symptomatie Chron.VAS LSpá.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Killare,

doporučuji, abyste podal námitku. Námitka se podává prostřednictvím OSSZ k ČSSZ.

S pozdravem Václav Krása