Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Odvolání?

Autor František
Předmět Odvolání?
Dotaz Dobrý den pane Kráso, u posudkové komise OSSZ mi byl přiznán invalidní důchod I. stupně na diagnózu Morbus Bechtěrev. Lékaři specialisté mi však tvrdí, že patřím spíše do II-III. stupně. Prosím tedy o radu, jak v tomto případě postupovat. Mám si podat stejné odvolání, jak např. při nepřiznání ID? Děkuji předem za odpověď.....

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Františku,

při nesouhlasu s přiznáním stupně ID se podává námitka. Námitku musíte podat prostřednictvím OSSZ na ČSSZ. Postupujete stejně jako při nepřiznání ID.

S pozdravem Václav Krása