Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odvolani

Autor david
Předmět odvolani
Dotaz

dobry den pane krasa chtěl bych vam moc poděkovat za odpověd ohledně odvolani invalidniho duchodu ktery trva už 5 měsic a manželka je pořad 500 v pořadi poradil jste nam at si stěžujem u ministra drabka ale manželka ma strach že nas odbydou a stejně to zamitnou a o jednani s nimi ani nemluvim děkuji za odpověd a pěkny den

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Davide,

opravdu jiná cesta k nápravě není. My už jsme v tom udělali maximum co jsme mohli. Myslím si, že Vaše stížnost nebude odmítnuta, protože my jsme zdůrazňovali, že je to velmi vážný problém.

S pozdravem Václav Krása