Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odvolaní

Autor janhusak
Předmět odvolaní
Dotaz Dobry den potreboval bych pomoc mam problem patnact let se lečim na recidivujici perialni pistel vel 35/18 mm ktery vede k infiltratu okrsku prosaknuti od unora se mi to zhorsilo unika mi samovolne i stolice a nejde o absces.MUDr Smrček řikal že ani dalši operace mi nemusi vyřešit muj problem hrozi mi trvala inkontinace třikrat mi byl zamitnut invalidni duchod proto se odvolavam už po třeti proto vam pišu abyste mi odepsal a poradil předem děkuji Jan Husak Usti nad labem dne 25.7.2015.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Husáku,

doporučuji Vám, abyste podal do 30 dnů námitku o zamítnutí Vaší žádosti. Námitka se podává prostřednictvím OSSZ na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5.

Pokud neuspějete s námitkou, tak je nezbytné do 60 dnů podat správní žalobu ke Krajskému soudu. U této žaloby se neplatí žádné poplatky a není třeba advokát.

Musíte dokončit celý správní proces.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji