Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odvolání

Autor Dana
Předmět odvolání
Dotaz

Dobrý den,

prosím Vás o radu. Měla jsem III.stupeň invalidyty a po dvou letech mi byl snížen na I. stupeň. Jelikož jsem onkologicky nemocná  s prognozou prodloužení života chtěla bych Vás poprosit jak mám napsat žádost o přezkoumání mého zdravotního stavu.

Moc Vám děkuji a přeju dobré zdraví

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dano,

po doručení rozhodnutí o snížení ID máte 30 dní na podání námitky, která se podává prostřednictvím OSSZ na ČSSZ. Doporučuji Vám se obrátit na poradnu NRZP ČR, poradnanrzp@nrzp.cz, tel.: 266 753 427.

S pozdravem Václav Krása