Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

OdebráníPID

Autor Marie Hrůzová
Předmět OdebráníPID
Dotaz

Dobrý den,k 16.7.2009 mě byl změněn PID na ČID.Mám roztroušenou sklerozu,mám problémy s chůzí,stálá únava,každá fyzická práce mě hrozně vyčerpá.Podala jsem žalobu k soudu,ale když pročítám Vaše dotazy nejsem si jista zda jsem udělala dobře.Děkuji za odpověď.Hrůzová M.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hrůzová,

domnívám se, že jste učinila správně, jelikož žaloba je jediným opravným prostředkem. V případě, že máte zájem věc konzultovat s právníkem, můpžete se obrátit na právní poradnu NRZP ČR tel: 266 753 422.

S pozdravem.

Václav Krása