Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Odebrání invalidního důchodu

Autor Lukáš Noske
Předmět Odebrání invalidního důchodu
Dotaz Dobrý den pane Kráso, chtel jsem se zeptat jsem po uraze otevrenenzlomeniny praveho be4ce byl jsem na operaci pote na reoperaci, byl mi uznan částečný invalidní důchod, zacal jsem chodit i k psychiatricce dne 6.4.2016 mi byl duchod sebran z duvodu zlepseni podle posudkoveho lékaře, ale ja se necitim zdrav natolikmabych mohl vykonavat jakoukoliv cinost co se tyka chuze ci zvedani bremen ci dlouheho stanimnebo chozeni pri delsi chuzi mi noha brni a pak otyka v srpnu mam jit na kontrolu pak nekdy na vyndani hrebu.Chtel jsem se zeptat jak napsat odvolani proti posudku OSSZ? Předem děkuji za odpověď Noske Lukáš

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Noske,

doporučuji Vám, abyste okamžitě napsal námitku, na kterou máte 30 dní od doručení rozhodnutí o odebrání ID. Stačí napsat, že nesouhlasíte s rozhodnutím o odebrání ID, protože nedošlo ke zlepšení Vašeho zdravotního stavu a že posudkový orgán nevzal v úvahu všechny okolnosti Vašeho zdravotního stavu. Je důležité, abyste uvedl číslo rozhodnutí. Námitku musíte poslat prostřednictvím OSSZ a adresovat na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Hlavně musíte dodržet termín 30 dnů. Nejlépe je, když námitku podáte na OSSZ na podatelně a kopii si necháte potvrdit.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji