Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Odebrání invalidity I.stupně

Autor Monika
Předmět Odebrání invalidity I.stupně
Dotaz

Dobrý den pana Krása,
zapoměla jsem se Vás ještě zeptat zda, když mi byla odebrána invalidita I. stupně k 19.04.  nebudu muset vyplacené důchody, zpětně vracet? Ještě minulý měsíc mi přišel dne 20.7., na internetu jsem nic nenašla a mám obavy abych nemusela vyplacené důchody zpětně vracet za květen, červen i červenec.

Srdečně zdravím

Monika

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Moniko,

obávám se, že došlo k nějaké chybě, protože důchody Vám již neměly být vypláceny. Obávám se, že skutečně budete muset je vracet. Doporučuji Vám, abyste navštívila OSSZ a informovala se, jak to vlastně je.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji