Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Odebrání ID III.stupně

Autor Petr
Předmět Odebrání ID III.stupně
Dotaz Dobrý den pane Krása, děkuji za rychlou radu a jen se ještě zeptám. Můj psychiatr mi napíše do zprávy o nedoporučení operace k vzhledem k psychickému stavu, ale byl jsem již u dvou ortopedů, kteří mají stejný názor, ale písemně mi to nechtějí vydat pro "lékařskou etiku". (doktor doktora nepotopí)a já mám obavu, že lékařská zpráva od psychiatra nebude mít pro posudkovou lékařku žádnou váhu. Mimochodem, i v soudním znaleckém posudku se mi píše, že každý zásah bude koleno poškozovat. Nevím co dál a jsem zděšen nad arogancí posudkové lékařky. Předem moc děkuji za odpověď Petr

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

bohužel posudkový lékař má opravdu právo požadovat lékařský zákrok ke zlepšení zdravotního stavu, takže pro Vás je teď důležité mít potvrzení od lékařů, že lékařský zákrok by Vám nepomohl. Bez toho se nedá Váš problém vyřešit.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji