Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ODEBRÁNÍ ID

Autor Marie
Předmět ODEBRÁNÍ ID
Dotaz

Zdravím Vás pane Krása, chci se zeptat, pokud posílám námitku, mám ji poslat na OSSZ nebo ČSSZ, v rozhodnutí mám napsáno, že námitky můžu poslat do Prahy na Křížovou ul. A poslat to doporučeně na jaké jméno, nebo stačí jen uvedená adresa? Ještě jeden dotaz, můžu k námitce připojit třeba nové vyjádření lékaře? Protože zásadně s posudkem nesouhlasí....

Děkuji a přeji hezký den, Marie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marie,

námitku máte adresovanou dobře, to je ČSSZ, ale musíte jí podat prostřednictvím OSSZ. Je dobře když k námitce přiložíte nové stanovisko Vašeho ošetřujícího lékaře. Přiložte však kopii.

S pozdravem Václav Krása