Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odebrání čid

Autor Ivana
Předmět odebrání čid
Dotaz

 Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli mám vznést námitku proti rozhodnutí  posudkové l ékařky, která mi snížila prac. schopnost z 45% na 25 a tím i zánik čid 1st. Jsem po partialní resekci prsu s exentrací axily ,radioterapii,profylaktické adnexotomii  v roce . Toto jsem prodělala  2010  z2011.  Loni v březnu mi byl přiznán čid 1 st., od května 2011 jsem se vrátila na původní místo do práce,chodím pravidelně na onkologii každé 3 měsíce nemám známky progrese onemocnění, beru lék Tamoxifen. Jen bych chtěla vědět jestli mám šanci uspět s námitkou a jak se při vznášení námitky postupuje. Děkuji moc Ivana

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ivano,

sama přiznáváte, že nemáte žádné obtíže a že jste se vrátila na původní pracovní místo. Domnívám se tudíž, že Vaše námitka by asi nebyla akceptována. Záleží však na Vašem rozhodnutí.

S pozdravem Václav Krása