Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odebrani cid

Autor eva
Předmět odebrani cid
Dotaz

Dobry den.V srpnu 2011 me byl odebran CID prvni stupen. i pres me odvolani a zaslani novych zdravotnich dokumentacich jsem neuspela.Muj zdravotni stav se natolik zhorsil ze jsem se rozhodla podstoupit k operacnimu zakroku bederni patere L4L5.Mam neustale bolesti k tere vystreluji do nohou a leky nic neresi! Chci se zeptat ' muzu pozadat po operaci znovu o ID a kdy! Myslite ze je nejaka sance v dnesni dobe?Dekuji za odpoved. S pozdravem Eva

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Evo,

o ID můžete po operaci požádat znova, ale chtělo by to, abyste byla už po nějaké rekonvalescenci. To znamená, až pominou potíže spojené přímo s operačním zákrokem.

S pozdravem Václav Krása