Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odebrání 1.st ČID

Autor Jana Nováková
Předmět odebrání 1.st ČID
Dotaz

Pane Krása,

děkuji za odpoveď a ještě bych měla jeden dotaz.Mám nyní čekat,že mi přijde i vyjádření zČSSZ  Praze nebo mám námitku podat již na rozhodnutí co mi dali na OSSZ?Paní doktorka mi řekla,že omezení mi zůstanou,ale v tomto posudku nejsou žádná.

Stejně nechápu jak to posuzují,někdo chodí po doktorech stále a důchod mu seberou,někdo vůbec a nechají mu jej.To jsou asi ty obálky.Hnus co se v našem státě děje.

Krásný večer Nováková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Nováková,

pokud máte rozhodnutí na Vaše odvolání, tak Vám již nic jiného nepříjde a můžete podat žalobu. Jinak, prosím, nehledejte hned za vším "obálky". Některé ID jsou přiznány na trvalo, protože je zřejmé, že zdravotní stav se nezmění, jinak je to v situacích, kdy zdravotní stav se může změnit.

S pozdravem Václav Krása