Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odborný posudek

Autor Jarda
Předmět odborný posudek
Dotaz

Dobrý den pane Kráso.Tento týden jdu k posudkové komisy ohledně toho zda mi bude ponechán ID 3st. Neudělal jsem něco proti pravidlům když jsem si nechal pro LPK vypracovat odborný znalecký posudek od soudního znalce v oboru zdravotnictví,odvětví ortopedie?Děkuji za odpověď a přeji Vám krásné vánoční svátky.Jarda 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jardo,

domnívám se, že jste naopak udělal velmi dobře, že máte tento znalecký posudek. Budete se moci lépe bránit případnému negativnímu posouzení ze strany LPK.

S pozdravem Václav Krása