Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ochranná doba při přechodu z id 3.stupně do sd.

Autor Václav
Předmět ochranná doba při přechodu z id 3.stupně do sd.
Dotaz Vážený pane Kráso,v 7.měsíci roku 2016 mi bude 63 let a budu plnit nárok na přechod z ID 3.stupně do SD.Existuje ochranná doba pro přezkum a případné snížení stupně ID?Děkuji za odpověď a přeji pevné zdraví.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Václave,

Vašemu dotazu nerozumím. Žádná ochranná doba neexistuje. Určitě Vám však doporučuji, abyste si požádal o starobní důchod, protože bude pravděpodobně vyšší než Váš invalidní důchod. Upozorňuji Vás, že Vy musíte udělat aktivní krok a požádat, jinak byste pobíral pořád ID až do věku 65 let.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji