Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

obnova statusu ozz

Autor lenka semanova
Předmět obnova statusu ozz
Dotaz Dobry den p.Kraso nejprve dekuji za odpoved ohledne meho dotazu ozz ale jsem sklamana ze to nebude platit od ledna2014. kdyz jsm byla v listopadu v Hradci na odvolani kvuli duchodu zadala jsem 1 stupen mam obe ruce po operacich madelun deformita kosti. zadala jsem 4 ale nedopadlo to jsem samozivitelka a praci potrebuji ale kvuli memu hendikepu me jinde nechteji zamestnat. jen nechapu ze nekomu to daji i kdyz by to nemel dostat je to nespravedlive. Moc dekuji za pochopeni a za odpoved p.Lenka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Semanová,

ve věci OZZ Vám opravdu nemohu více pomoci. Zkuste znovu požádat o ID a pokud Vám nebude přiznán, tak doporučuji, abyste podala námitku, případně správní žalobu. je zkrátka potřeba bojovat a nevzdávat se.

S pozdravem Václav Krása