Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Mária
Předmět Nový dotaz
Dotaz

Dobry den .V dubnu jsem Vám psala o mých zdravotních problemech. Vy ste mě odepsal ,že si mám podat žadost o ID.Necítím se zdravotně dobře a ted jsem si byla pro vyrozumění a nepřiznali mě žadny stupen invalidyty což jsem z toho zoufala trpím opravdu bolestma kloubu a patře jsem pořad unavena a psychicky vyčerpana ,cítim se pořad jakoby měla chřipku.Prosím Vás co mne poradíte??? co mám delat ???? Děkuji Kuviková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kuviková,

nejlépe bude když zajdete za odborným lékařem a požádáte ho doporučení pro přiznání ID. Jinou radu pro Vás bohužel nemám.

S pozdravem Václav Krása