Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Novy dotaz

Autor eva
Předmět Novy dotaz
Dotaz

Dobry den. Pane Krasa jsem na rozpacich. Na dotaz meho osetrujiciho lekare zdali muzu pozadat o ID jeste pred operaci me bylo receno ze zadost o ID muzu pozadat az po roce po odebrani CID a az za pul roku po operaci! Vase odpoved byla ze muzu pozadat o ID po pul roce po odebrani CID zvlaste pri zhorseni zdravotniho stavu.Dnes je tomu uz pul roku co me byl odbran CID a termin operace je za tri tydny.Nezlobte se ale jsem na rozpacich jestli tedy zadat o ID nyni a jestli je na to narok z nejakeho zakona! Jeste jednou Vas prosim o radu.Preji hezky den a predem Vam dekuji.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Evo,

záleží na Vás jak se rozhodnete. Doporučopval bych skoro požádat již nyní.

S pozdravem Václav Krása