Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Pekař Stanislav
Předmět Nový dotaz
Dotaz

Jsem poživatelem částečneho invalidního duchodu a chci se zeptat jak je to v případě když mi ten duchod vemou já mněl totiš pracovní uraz a dorovnavalimi plat do výše platu kterou jsem mněl před urazem tak chci vědět jak to bude v případě když mi odejmou duchod. bude mi to zamněstnavatel dorovnávat jsem u stejného jenom dělám méně placenou práci rozdíl mezi platem tět adřív a invalidní duchod se odečte a zbytek mi doplatí děkuji 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pekaři,

domnívám se, že by Vám neměl být důchod odebrán, protože potom by bylo řečeno, že už nemáte následky pracovního úrazu. Pokud by se to stalo, tak byste asi pravděpodobně přišel i o rentu.

S pozdravem Václav Krása