Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Duchod
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobrý den pane kráso chtěla bych se vás zeptat prošvihla jsem odvolání ohledně důchodu protože byl ten coronavirus nemohla jsem jít na poštu s mamku logická pacientka tudíž jsem byla i v panice takže prostě všechno šlo kolem mě nevím teď co mám dělat dál nesouhlasím s tím co mě dali co byste mi poradil děkuji Lenka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lenko,

myslím si, že není problém s tím, abyste co nejdříve podala námitku (u důchodu se podává námitka). Pokud jste nedodržela termín 30 dní, tak uve´te, že vzhledem ke koronaviru jste nemohla navštívit poštu a podobně. Trošku je problém v tom, že námitku jste mohla poslat i elektronicky, například emailem. Přesto se domnívám, že by mohla být přijata, protože v nouzovém stavu byly všechny nedodržené termíny správnícvh jednání anulovány.

S pozdravem Václav Krása