Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Libor
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobry den chtěl jsem se zeptat mám přiznanou invaliditu od roku 2015 ale nespnuji podmínky pojištění když splnim podmínky bude mi vyplacen zpětné id Dekuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Libore,

obávám se, že Vám důchod nebude doplacen zpětně, právě proto, že jste nesplňoval podmínky pro výplatu důchodu. Důchod Vám bude vyplácen až od data, kdy splníte tuto podmínku.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.