Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Věra Orchideová
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobrý den pane Kráso,obracím se na Vás s tímto d i otazem. Mám přiznaný invalidní důchod III.stupně na psychické problémy. V současné době mám ale i praktickou slepotu, Je mmožné mít současně i stupeň ZPS - změněná pracovní schonpst na slepotu? Děkuji Orchideová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Orchideová,

není možné mít III. stupeň invalidního důchodu a zároveň ZPS. Ostatně změněná pracovní schopnost již neexistuje, tento termín se nepoužívá.  


S pozdravem Václav Krása

Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.